Võistlused

Värska Originaal Noortesarja II etapp

Laskesuusatamise noortesari alustab seitsmenda hooajaga

ELSF poolt elluviidud noortesari on täitmas mitut ülesannet. Tähtsaim on pakkuda meie noortele sportlastele aastaringset võistlussarja, mis täiustab võistluskalendrit ning hoiab pinget viie etapi vältel. Kõik saavad ennast proovile panna ja võrrelda teiste omavanuste sportlastega teistest klubidest. Samuti pakub võistlussari huvi meie naabritele Lätist ja Leedust.

Noortesari alustab juba sügisel talvehooaja eelse etapiga. Talvel korraldatakse veel kolm etappi ning suvel pannakse viimase etapiga paika sarja üldseisud.

Noortesarja nimisponsor Värska Originaal.

Värska Originaal noortesarja toetavad veel Valga Puu, Stora Enso, Barrus, Ränduri, Tartu Mill, Postimees, Ader Kinnisvara, Metek, TREV-2, Eesti Pagar ja paljud teised head toetajad.

Endise laskesuusataja Margus Aderi eestvedamisel käivitas Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon 2007. aastal noortele (13–21-aastased) suunatud viiest etapist koosneva noortesarja, kus igal võistlusel osaleb umbes 150 noort sportlast. Aastatega uuenenud noortesarjal on eelnevad nimisponsorid olnud Viessmann, ja Piletilevi.

Tulemused

Peasponsor

Sponsorid

Partnerid