Uudised

Eesti laskesuusatajatele paneb õla alla AS FEB

Eesti suurim sanitaartehnika hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte AS FEB alustab koostööd Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga.


AS FEB müügidirektor Kari Arumeele sõnul on laskesuusatamine atraktiivne talispordiala ja köidab paljude spordisõprade tähelepanu ning AS FEB soovib omalt poolt ala arengule igati kaasa aidata. “Tahame anda tipplaskesuusatajatele kindlustunnet, et nad saaksid keskenduda vaid spordile ja püüelda kõrgete eesmärkide poole,” lausub Arumeel.

 

“Teisest küljest on ka oluline, et läbi noorsportlaste ning järelkasvu toetuse jätkuvad laskesuusatamise traditsioonid. Loodame, et FEBi abiga pakuvad laskesuusatajad spordisõpradele positiivseid emotsioone ning viivad Eesti laskesuusatamises maailmakaardile,” lisab AS FEB müügidirektor Kari Arumeel.

 

Möödunud hooajal kohtus FEBi delegatsioon Oberhofi MK etapil ka Eesti laskesuusakoondisega. „Meie laskesuusatajad ja taustajõud on äärmiselt sihikindlad! Usume, et Eesti laskesuusatamine on tõusuteel ja loodame, et meil tuleb koondisega edukas koostöö,” ütleb Arumeel.

 

Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni president Assar Jõepera kinnitab, et AS FEB poolne toetus annab tervele Eesti koondisele võimaluse harjutada maailmatasemel tingimustes ja saavutada läbi selle paremaid tulemusi. “Oleme väga tänulikud, et AS FEB on otsustanud just laskesuusatajatele õla alla panna.” lausub Jõepera. “AS FEBi toetus annab Eesti laskesuusatajatele kvaliteetsete treeninglaagrite võimaluse ja kaasata taustajõud, ilma kelleta ei ole võimalik tipptulemusteni jõuda,” lisab ta.

 

AS FEB on 1990. aastal asutatud sanitaartehnika jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Viimastel aastatel on oma tegevust laiendatud elektrikaupade, nõrkvoolu- ja sidesüsteemide, tööriistade ja ehitusseadmete müügi valdkonnas. FEBil on Tallinnas kaks müügiesindust ja hulgiladu ning müügiesindused Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas ja Viljandis. Kokku töötab ettevõttes ligi 150 inimest.

 

Johan Talihärm_EMV_foto Joosep Martinson_.jpg

 

 

 

Toetajad