Uudised

Eesti Olümpiaakadeemia konkurss "Noorte sport ja aus mäng"

Eesti Olümpiaakadeemia ootab 11. oktoobrini kandidaatite ankeete. Auhinnad antakse üle 5. novembril 2010. a. Tartus EOA aastakonverentsil.
EOA AUSA MÄNGU KONKURSI TÄHTAEG LÄHENEB!
Head treenerid ja õpetajad!
Eesti Olümpiaakadeemia soovib konkursi „Noorte sport ja aus mäng“ kaudu tunnustada tublisid spordipoisse ja –tüdrukuid, kes on silma paistnud ausa ja spordimeheliku käitumisega nii igapäevaelus kui ka pingelises võistlustuhinas.
Konkursile võivad kandidaate esitada kõik üldhariduskoolide õpetajad ja treenerid, täites EOA ausa mängu konkursi ankeedi ning saates selle 11. oktoobriks Eesti Olümpiaakadeemiasse (Jakobi 5-304, 51014 Tartu või info@olympiaharidus.eu). Kandidaatide seast valitakse välja kõige enam esiletõstmist väärivad noorsportlased, keda auhinnatakse ausa mängu medali ja auhinnasärgiga. Auhinnad antakse üle 5. novembril Tartus toimuval Eesti Olümpiaakadeemia aastakonverentsil.
Hinnakem vääriliselt meie laste ausaid tegusid ning rõõmustagem neid Eesti Olümpiaakadeemia kenade auhindadega!
Lisainfo: 1989. aastal tegevust alustanud Eesti Olümpiaakadeemia eesmärgiks on olümpialiikumise edendamine Eestis. Akadeemia töö peamiseks sihtgrupiks on kujunenud lapsed ja noored, ent kaasa aidatakse ka olümpismialase akadeemilise diskussiooni algatamisele ja arendamisele. Iga-aastase konkursi „Noorte sport ja aus mäng“ esimene auhind anti välja 1998. aastal.
Reele Remmelkoor
Eesti Olümpiaakadeemia tegevjuht
reele@olympiaharidus.eu

Peasponsor

Sponsorid

Partnerid