Uudised

TEADAANNE: Laskesuusatamise EM on lumepuuduse tõttu üle viidud Valgevenesse

Kuna veebruari kohta ootamatult soojad ilmaolud pole võimaldanud võistluste nõuetele vastava pikkusega rada ja staadionit ette valmistada, siis jäävad Otepääl ära 25. veebruarist 1. märtsini toimuma pidanud laskesuusatamise Euroopa meistrivõistlused.

Lumekahuritega saab kunstlund toota ainult miinuskraadidega, mistõttu sõltub võimekus tiitlivõistluseid Otepääl läbi viia üksnes ilmast. Piisava hulga kunstlume juurdetootmiseks oli täiendavalt vaja minimaalselt 48 tundi miinuskraade (vähemalt -5 kraadi), et valmistada ette minimaalselt nõutav 2,5 km rada ja laskesuusastaadion. Viimase nädala ilm pole seda aga võimaldanud.

Koos Rahvusvahelise Laskesuusatamise Liiduga on korraldajad langetanud otsuse võistluse Otepääl mittetoimumise kohta. Kuna ilma vastu ei saa, siis ei ole võistluste toimumine Otepääl  kahjuks võimalik. Rahvusvahelise Laskesuusatamise Liidu otsusega on võistlused üle viidud Raubitšisse, Valgevenesse. Eesti koondis osaleb EMil ning neile saab kaasa elada ETV teleülekannete vahendusel.

Peasponsor

Sponsorid

Partnerid