Uudised

Murdmaa- ja laskesuusatamise EKR3 treenerite tasemekoolitus toimub veebruaris Tehvandil

Murdmaasuusatamise ja laskesuusatamise EKR3 erialane treenerite tasemekoolitus toimub praktilise laagri vormis 10.02.-14.02.2020 Tehvandil, õppejõuks Kaarel Zilmer. 

EKR3 erialane tasemekoolitus on mõeldud tulevastele murdmaa- ja laskesuusatreeneritele, kellel ei ole veel treenerikutset ja kes soovivad seda omandada. Praktilisele erialalaagrile järgnevad üksikud kontaktõppetunnid tsükliõppe vormis, toimumisajad lepitakse õppejõuga kohapeal kokku.
NB!  Laskesuusatajatele lisandub Tehvandil üks erialaspetsiifiline 8h koolituspäev 15.02 (koolitaja Mihkel Joosing)!

Koolituse hinnaks on 180 eurot, millele lisandub ka majutuse ja hommikusöögi maksumus (juhul kui osaleja neid soovib/vajab). Koolitusel osalejatel on võimalik ööbida Tehvandil erihinnaga, täpsem info registreerunutele e-mailile. Osaleja katab ise oma transpordikulud, lõuna- ja õhtusöökide kulud. Osalejal peab olema isiklik suusavarustus, vajadusel tuleb suusavarustus laenutada. Koolituse läbimiseks peab osalema õppetöös 100%.

Registreerimine kestab kuni 05.01.2020 aadressil kerstin@suusaliit.ee. Registreerimiseks palume saata oma nimi, klubi (juhul, kui treener esindab klubi), telefoninumber, tasumisviis (ülekanne või arve klubile/firmale).

NB! Koolitus toimub vaid juhul kui osaleb vähemalt 4 inimest.

Kõik vastused treenerikutset puudutavatele küsimustele leiab aadressilt: https://www.suusaliit.ee/et/treenerikutsekkk

Peasponsor

Sponsorid

Partnerid