Uudised

Talialade ülene kevadseminar toimub 8.-9. juunil Käärikul

Eesti Suusaliit korraldab 8.-9. juunil 2019 Kääriku spordikeskuses talialade ülese seminari. Seminarile on oodatud kõik erinevaid talispordialasid esindavate organisatsoonide ja klubide liikmed ning treenerid, põhieesmärgiks terved ja edukad sportlased. Seminari peamiseks läbivaks teemaks on sportlase tervis & meditsiin ning lektoritena asuvad üles oma ala spetsialistid nii Eestist kui välisriikidest.

NB! Kutsume üles osalema ka kõikide talispordialade koondislasi (nii täiskasvanute kui noortekoondised), kellele on seminaril osalemine TASUTA. 

Sportlane peab oma tulekust kindlasti teadma andma hiljemalt 2.juuniks e-maili aadressile   kerstin@suusaliit.ee 

Talispordialadel on oma eripärad ja paljud võistlused sõltuvad ilmaoludest. Võisteldakse nii käreda pakase kui kuuma päikese käes, nii lumel kui jääl. Tulemus ei sõltu seetõttu paljuski ainult sportlasest, vaid taustajõudude poolt tehtud heast ettevalmistusest, psühholoogilisest tugevusest, tervislikust seisundist ning korralikust taastumisest.

Seminari käigus saab tutvuda Kääriku spordikeskuse poolt pakutavate treeningvõimalustega ja kohapeal tutvustavad oma tooteid/tegemisi mitmed ettevõtted ja isikud.

Seminar läheb treenerikutse pikendamisel arvesse täiendkoolitusena mahus 16 tundi ja on tasuline (v.a. talispordialade koondislased, olenemata spordialast).

Lisainfo ja REGISTREERUMISLINK

Registreerumine lõppeb 1.juunil 2019. TÄHTIS  – Kohapeal registreerumist ei toimu.

Toetajad