Uudised

Kaanepilt
Audentese spordigümnaasiumi laskesuusatamise treenerina jätkab Karel Viigipuu

2019. aasta lõpus kuulutas Audentese spordigümnaasium koostöös spordialaliitudega välja konkursi treenerite…

Loe edasi
Kaanepilt
KONTIOLAHTI MK 3. PÄEV: Regina Oja saavutas jälitussõidus 36. koha

Soomes Kontiolahtis toimuva maailmakarikaetapi kolmandal võistluspäeval (14. märts) olid kavas jälitssõidud….

Loe edasi
Kaanepilt
KONTIOLAHTI MK 2. PÄEV: Regina Oja sõitis välja 27. koha ja pääses jälitssõitu

Soomes Kontiolahtis toimuva maailmakarikaetapi teisel võistluspäeval (13. märts) oli kavas naiste…

Loe edasi
Kaanepilt
KONTIOLAHTI MK 1. PÄEV: Kalev Ermits ja Rene Zahkna pääsesid jälitussõitu

Soomes Kontiolahtis toimuva maailmakarikaetapi esimesel võistluspäeval (12. märts) oli kavas meeste…

Loe edasi
Kaanepilt
HOCHFILZENI JUUNIORIDE EM: Kristo Siimer sõitis individuaaldistantsil välja 8. koha

Kristo Siimer sõitis täna juunioride Euroopa meistrivõistlustel meeste 15 km individuaaldistantsil…

Loe edasi
Kaanepilt
Eesti noorte meistrivõistlused jäävad ära

Sel nädalavahetusel, 14. ja 15. märtsil toimuma pidanud Eesti noorte meistrivõistlused…

Loe edasi
Kaanepilt
NOVE MESTO MK 4. PÄEV: Regina Oja sai ühisstardist sõidus 28. koha

Tšehhis Nove Mestos toimuva maailmakarikaetapi neljandal võistluspäeval (8. märts) olid kavas…

Loe edasi
Kaanepilt
NOVE MESTO MK 3. PÄEV: Meeste teatenelik sõitis välja 16. ja naised 18. koha

Tšehhis Nove Mestos toimuva maailmakarikaetapi kolmandal võistluspäeval (7. märts) olid kavas…

Loe edasi
Kaanepilt
NOVE MESTO MK 2. PÄEV: Kalev Ermits sai sprindis 52. koha

Tšehhis Nove Mestos toimuva maailmakarikaetapi teisel võistluspäeval (6. märts) oli kavas…

Loe edasi
Kaanepilt
ARBERI JUNIOR CUP: Kristo Siimer sõitis supersprindi finaalis välja 10. koha

Saksamaal Arberis toimuval IBU Junior Cupil olid täna kavas supersprindisõidud. Supersprint…

Loe edasi
Kaanepilt
NOVE MESTO MK 1. PÄEV: Regina Oja sõitis sprindis välja 20. koha

Tšehhis Nove Mestos toimuva maailmakarikaetapi esimesel võistluspäeval (5. märts) oli kavas…

Loe edasi
Kaanepilt
TULEMUSED: Värska Originaal noortesarja III etapp 29.02 & 01.03

Laupäeval, 29. veebruaril toimus Otepääl Värska Originaal noortesarja III etapp, kus…

Loe edasi
Kaanepilt
MINSKI EM-i 4. PÄEV: Johanna Talihärm sai jälitussõidus 13. koha

Valgevenes Minskis toimuvate Euroopa meistrivõistluste neljandal võistluspäeval (1. märts) olid kavas…

Loe edasi
Kaanepilt
MINSKI EM-i 3. PÄEV: Johanna Talihärm sõitis sprindis välja 13. koha

Valgevenes Minskis toimuvate Euroopa meistrivõistluste kolmandal võistluspäeval (29. veeb) olid kavas…

Loe edasi
Kaanepilt
MINSKI EM-i 2. PÄEV: Eesti võistkond sõitis segateates välja 6. koha

Valgevenes Minskis toimuvate Euroopa meistrivõistluste teisel võistluspäeval (27. veeb) olid kavas…

Loe edasi
Kaanepilt
MINSKI EM-i 1. PÄEV: Zahkna, Ermits ja Tomingas pääsesid supersprindis finaali

Valgevenes Minskis toimuvate Euroopa meistrivõistluste esimesel võistluspäeval (26. veeb) olid kavas…

Loe edasi
Kaanepilt
STARDIPROTOKOLL: Nädalavahetusel toimub Otepääl Värska Originaal noortesarja III etapp

Eeloleval nädalavahetusel, 29. veebruaril ja 1. märtsil toimub Otepääl Värska Originaal…

Loe edasi
Kaanepilt
TULEMUSED: Värska Originaal noortesarja II etapp Otepääl

Värska Originaal noortesarja II etapp toimus Otepääl 23. veebruaril. Kavas oli…

Loe edasi

Peasponsor

Sponsorid

Partnerid