Uudised

Valga Puu toetab Lootuste tiimi

OÜ Valga Puu toetab sel hooajal noorte laskesuusatajate Lootuste Tiimi, ettevõtte jätkab ka Daria Yurlova sponsoreerimist.
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon moodustas noortest 16-19 aastastest sportlastest 14-liikmelise Lootuste Tiimi.
Tiimi tuumiku moodustavad Audentese Otepää filiaalis õppivad 7 sportlast, kellele lisanduvad spordiklubide parimad.
Juba praegu on tiimi liikmed tõestanud, et võime oodata neilt eelolevatelt tiitlivõistlustelt kõrge.id tulemusi.
Eelmisel hooajal parimateks saavutusteks olid Kristel Viigipuu 6. ja 7. koht ning Jan Treieri 14 kohad noorte ja juunioride maailmameistrivõitlustel. Daria Yurlova näitas lisaks kõrgeid kohti Eesti Meistrivõistlustel suusatamises.
Eelseisvaks hooajaks on noored valmistunud usinasti. Eesmärgiks on esmalt hästi esineda katsevõistlustel detsembri lõpus ja jaanuari alguses, et pääseda Eestit  esindama ja  teha oma parimad stardid Euroopa Noorte Olümpiafestivalil 13-19.02.11 Tšehhis Liberecis ja 27.01 – 05.02.2011 Tšehhis Nove Mestos noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel.
Tiimi treener on Audentese Spordikoolis töötav Ants Orasson.
OÜ Valga Puu juhatuse esimees Andres Olesk kommenteeris toetust: “Mina ja ka meie teised firma töötajad jälgivad suure huviga laskesuusatamise võistlusi, eriti eestlaste esinemisi rahvusvahelisel areenil. Laskesuusatamine on väga atraktiivne spordiala ning väga kaasahaarav. Oleme firmaga seetõttu juba varasemalt toetanud noorte laskesuusatajate üleriigilist võistlussarja  ja personaalselt Darija Jurlovat. Sellel hooajal oleme valmis õla alla panema laskesuusatajate tulevikulootustele ehk Lootuste Tiimile ning jätkame Darija toetamist. Loodan, et nendest noortest kasvavad välja sportlased, kellele juba lähitulevikus saame rahvusvahelistel võistlustel pöialt hoida.”
“Olen OÜ Valga Puu juhtkonnale ja Andres Oleskile äärmiselt tänulik, et  nad on leidnud võimaluse noorte laskesuusatajate toetamiseks,” tänas Orasson toetajaid. “Tiimi noored harjutavad suure entusiasmi ja pühendumisega. Sponsorite toetus ja osutatud tähelepanu paneb noori veelgi rohkem pingutama ja sportlikke eesmärke saavutama.”

Peasponsor

Sponsorid

Partnerid