Uudised

Kalakala & Pojad OÜ toetab Johanna Talihärmi ettevalmistust Sotši taliolümpiamängudeks

Kalakala & Pojad OÜ toetab Eesti laskesuusatamiskoondise kandidaadi Johanna Talihärmi ettevalmistust Sotši taliolümpiamängudeks ning eeloleva hooaja teisteks tiitlivõistlusteks.


Johanna Talihärm esines eelmisel hooajal edukalt MK-sarjas, kus jõudis lähedale punktikohale. Lisaks kuulus ta Eesti koondisse juunioride MMil. Ka eeloleval talihooajal kuulub Johanna Talihärm veel juunioride klassi ning ootab omavanuste MMilt USAs esiümnekohti. Ta on arvatud ka Sotši olümpiakoondise kandidaatide hulka ning harjutab koos esinduskoondisega.

Eelolevalt hooajalt ootab Johanna Talihärm tulemuste stabiliseerumist ja edasist arengut ning tahab olla parimas vormis just Sotši taliolümpial, mis toimub 7.-24.veebruaril 2014.

„Meil on hea meel toetada Eesti laskesuusatamise tulevikulootust Johanna Talihärmi, kes on seadnud endale kõrged eesmärgid spordis. Loodan, et toetus aitab Johannal paremini planeerida ettevalmistusega seotud küsimusi. Edu Johannale ja kui ta veel eeloleval hooajal ei jõua oma eesmärkideni, siis lähiaastatel kindlasti. Meile on see koostöö auasjaks, toetamaks läbi spordi meie tublisid noori,” ütles Kalakala & Pojad OÜ juhatuse esimees Mikk Metstak.

Johanna Talihärmil on väga hea meel, et Kalakala & Pojad tema püüdlusi spordis toetavad. „See aitab mul kindlasti  veelgi paremini Sotši olümpiaks valmistuda. Omalt poolt loodan neile pakkuda palju põnevaid spordielamusi ja luban süüa veelgi rohkem kalatooteid kui varem,” lausus Johanna Talihärm.

Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni peasekretäri Kristjan Oja sõnul saab tänu allkirjastatud koostöölepingule lahendatud Johanna Talihärmi uue sportrelva küsimus ning leping aitab kindlustada ka sportlase olümpiaettevalmistuse eelarvet.

„Juba järgmisel nädalal algab ettevalmistuslaager Itaalias ja see laager saab teoks suures osas just isiklike sponsorite toetustele,” lisas Oja.

Kalakala & Pojad OÜ (www.kalakala.ee) on spetsialiseerunud suurköökide ja toitlustusettevõtete varustamisele kala ja mereandidega.


Johanna Talihärm allkirjastab koostöölepet Kalakala & Pojad OÜga. Foto: ELSF

Peasponsor

Suursponsor

Sponsorid

Partnerid