Kalender

  1. Värska Originaal noortesarja I etapp

    Haanja

  2. Eesti meistrivõistlused suvebiathlonis 2020

    Otepää

  3. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele I etapp

    Elva

  4. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele II etapp

    Mammaste

  5. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele III etapp

    Narva

  6. Värska Originaal noortesarja II etapp

    Narva

  7. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele IV etapp

    Keila

  8. BMW IBU World Cup I

    Kontiolahti

  9. BMW IBU World Cup II

    Kontiolahti

  10. BMW IBU World Cup III

    Hochfilzen

  11. BMW IBU World Cup IV

    Hochfilzen

  12. !!!JÄÄB ÄRA!!! Värska Originaal noortesarja III etapp

    Otepää

  13. !!!JÄÄB ÄRA!!! Baltic Biathlon Cup I

    Otepää

  14. Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises (M/N, M/N22, M/N19)

    Otepää

  15. Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises (M/N17, M/N15, M/N13, veteranid, harrastajad)

    Otepää

  16. BMW IBU World Cup V

    Oberhof

  17. BMW IBU World Cup VI

    Oberhof

  18. IBU Cup I

    Arber

  19. IBU Cup II

    Arber

  20. BMW IBU World Cup VII

    Antholz-Anterselva

  21. Baltic Biathlon Cup I + Värska Originaal III

    Haanja

  22. IBU Open European Championships

    Duszniki Zdroj

  23. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele V etapp

    Otepää

  24. Baltic Biathlon Cup II + Värska Originaal IV

    Otepää

  25. IBU World Championships

    Pokljuka

  26. IBU Cup III

    Brezno-Osrblie

  27. IBU Cup IV

    Brezno-Osrblie

  28. IBU Youth/Junior World Championships

    Obertilliach

  29. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele VI etapp

    Lähte

  30. BMW IBU World Cup VIII

    Nove Mesto

  31. JÄÄB ÄRA! Värska Originaal noortesarja finaaletapp

    Narva

  32. IBU Cup V

    Obertilliach

  33. BMW IBU World Cup IX

    Nove Mesto

  34. JÄÄB ÄRA! Baltic Biathlon Cup III

    Aluksne

  35. BMW IBU World Cup X

    Östersund

  36. JÄÄB ÄRA! Baltic Biathlon Cup IV

    Madona

  37. JÄÄB ÄRA! Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele VII etapp

    Kõrvemaa

  38. JÄÄB ÄRA! Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises

    Haanja

  39. JÄÄB ÄRA! Võru maakonna meistrivõistlused

    Haanja

  40. JÄÄB ÄRA! Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele VIII etapp

    Mammaste

  41. JÄÄB ÄRA! Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele IX etapp

    Nõmme

Peasponsor

Sponsorid

Partnerid