Kalender

  1. Värska Originaal noortesarja I etapp

    Haanja

  2. Eesti meistrivõistlused suvebiathlonis 2020

    Otepää

  3. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele I etapp

    Elva

  4. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele II etapp

    Mammaste

  5. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele III etapp

    Narva

  6. Värska Originaal noortesarja II etapp

    Narva

  7. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele IV etapp

    Keila

  8. BMW IBU World Cup I

    Kontiolahti

  9. BMW IBU World Cup II

    Kontiolahti

  10. BMW IBU World Cup III

    Hochfilzen

  11. Värska Originaal noortesarja III etapp

    Otepää

  12. BMW IBU World Cup IV

    Hochfilzen

  13. Baltic Biathlon Cup I

    Otepää

  14. Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises

    Otepää

  15. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele V etapp

    Otepää

  16. BMW IBU World Cup V

    Oberhof

  17. BMW IBU World Cup VI

    Oberhof

  18. IBU Cup I

    Arber

  19. IBU Cup II

    Arber

  20. BMW IBU World Cup VII

    Antholz-Anterselva

  21. Baltic Biathlon Cup II

    Haanja

  22. IBU Open European Championships

    Duszniki Zdroj

  23. Värska Originaal noortesarja IV etapp

    Narva

  24. Baltic Biathlon Cup III

    Madona

  25. IBU World Championships

    Pokljuka

  26. Võru maakonna meistrivõistlused

    Haanja

  27. IBU Cup III

    Brezno-Osrblie

  28. IBU Cup IV

    Brezno-Osrblie

  29. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele VI etapp

    Tartu

  30. BMW IBU World Cup VIII

    Peking

  31. IBU Youth/Junior World Championships

    Obertilliach

  32. Värska Originaal noortesarja V finaaletapp

    Otepää

  33. 14. Eestimaa talimängud: laskesuusatamine

    Narva

  34. IBU Cup V

    Ridnaun-Val Ridanna

  35. BMW IBU World Cup IX

    Nove Mesto

  36. BMW IBU World Cup X

    Oslo Holmenkollen

  37. Baltic Biathlon Cup IV

    Aluksne

  38. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele VII etapp

    Valgehobusemäe

  39. Eesti meistrivõistlused laskesuusatamises

    Haanja

  40. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele VIII etapp

    Mammaste

  41. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele IX etapp

    Nõmme

Peasponsor

Sponsorid

Partnerid