Kalender

  1. Värska Originaal noortesarja I etapp

    Haanja

  2. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele I etapp

    Haanja

  3. Võrumaa meistrivõistlused suvebiatlonis

    Haanja

  4. Suvebiatloni maailmameistrivõistlused

    Nové Město

  5. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele II etapp

    Elva

  6. Eesti meistrivõistlused suvebiatlonis

    Otepää

  7. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele III etapp

    Narva

  8. Baltic Biathlon Cup

    Ignalina

  9. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele IV etapp

    Nõmme

  10. IBU Cup Biathlon

    Idre

  11. BMW IBU World Cup Biathlon

    Östersund

  12. IBU Cup Biathlon

    Sjusjøen

  13. BMW IBU World Cup Biathlon

    Hochfilzen

  14. IBU Junior Cup Biathlon

    Martell-Val Martello

  15. BMW IBU World Cup Biathlon

    Annecy-Le Grand Bornand

  16. IBU Cup Biathlon

    Obertilliach

  17. Värska Originaal noortesari II etapp

    Haanja

  18. Eesti meistrivõistlused + Baltic Biathlon Cup

    Otepää

  19. BMW IBU World Cup Biathlon

    Oberhof

  20. IBU Cup Biathlon

    Brezno-Osrblie

  21. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele V etapp

    Otepää

  22. IBU Junior Cup Biathlon

    Hochfilzen

  23. BMW IBU World Cup Biathlon

    Ruhpolding

  24. IBU Junior Open European Championships

    Pokljuka

  25. BMW IBU World Cup Biathlon

    Antholz-Anterselva

  26. IBU Open European Championships Biathlon

    Arber

  27. Baltic Biathlon Cup

    Haanja

  28. IBU Cup Biathlon

    Nové Město na Moravě

  29. Baltic Biathlon Cup

    Priekuļi

  30. Taliolümpiamängud

    Peking

  31. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele VI etapp

    Põlva

  32. Värska Originaal noortesari III etapp

    Narva

  33. IBU Youth/Junior World Championships

    Soldier Hollow

  34. IBU Cup Biathlon

    Lenzerheide

  35. BMW IBU World Cup Biathlon

    Kontiolahti

  36. Baltic Biathlon Cup

    Madona

  37. BMW IBU World Cup Biathlon

    Otepää

  38. IBU Cup Biathlon

    Ridnaun-Val Ridanna

  39. BMW IBU World Cup Biathlon

    Oslo Holmenkollen

  40. Noortevõistlus õhkrelvadega Even Tudebergi auhindadele VII etapp

    Kõrvemaa

  41. Võrumaa meistrivõistlused

    Haanja

  42. Eesti meistrivõistlused

    Haanja

Peasponsor

Suursponsor

Sponsorid

Partnerid