Uudised

KOOLITUSKUTSE: IBU First Level Course

ELSF kuulutab välja konkursi kandideerimiseks IBU Treenerite Koolitusprogrammi esimese taseme kursustel (First Level Course) osalemiseks.

Rahvusvahelise kursuse esimene koolitusnädal toimub 22.-27. mail 2022 Ruhpoldingus (Saksamaal). Kursuse järgmised koolitusnädalad toimuvad
2022.a oktoobris ja 2023.a märtsi lõpus.

Kursus on suunatud motiveeritud kandidaatidele, kes omavad baasteadmisi laskesuusatamise treeningprotsessist ning kes soovivad ennast arendada laskesuusatamise treenerina. Kursuse programm koosneb teoreetilistest ja praktilistest tundidest ning iseseisvast õppetööst. Koolitajateks on tuntud treenerid ja eksperdid. Konkursi kutsega on kaasa lisatud kursust täpsemalt kirjeldavad dokumendid (sh eeldused kandidaadile).

ELSF-i juhatus hindab kandideerijate motivatsiooni, elulookirjeldust ning kandidaadi perspektiivi laskesuusatamise treenerina töötada. Kursusel osalejatelt eeldatakse inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas. Kursusel osalema valitakse ELSF-i poolt üks naine ja üks mees. Kursuse osalustasu (5500€), reisi ning majutuse kulude katmiseks taotleb ELSF toetuse IBU arendusprogrammid vahenditest.
NB! Kursusel osalejate lõpliku sobivuse peab hiljem kinnitama ka IBU.

Kandideerimiseks palume saata kandidaadi CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 25. märtsiks 2022 a. e-posti aadressile: info@biathlon.ee.

Motivatsioonikirjas tuleb põhjendada endast lähtuvalt kursusel osalemise vajadust ning enda perspektiivi laskesuusatamise treenerina.

Infodokumendid:

Peasponsor

Suursponsor

Sponsorid

Partnerid